Założenia coachingu przeczą twórczości?

Założenie, że w człowieku jest już wszystko, co potrzeba do jego rozwoju zdaje się nasuwać myśl, że chodzi tylko o wydobycie rekombinacje i podobne operacje na tym co już jest. Zatem niczego nie tworzymy.

W zasadzie założenie, że w człowieku jest już wszystko, i coaching tylko tego używa co w kliencie już jest, zgadzało by się z tym, że nie ma twórczości. Niczego nowego w człowieku nie tworzymy, tylko ewentualnie zmieniamy ułożenie elementów, lub schemat z jednego układu elementów przenosimy na inne elementy, tworząc ten sam układ ale przy użyciu innych elementów. Dla mnie to OK. Zawsze wątpiłem w możliwość twórczości, która jest tak bardzo modna, że nie podobna jej podważać. A tu proszę, z mody na coaching daje się wyciągnąć argument o niemożliwości twórczości.

Zobacz również: Sprawdzone sposoby na szybkie spalanie kalorii

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Zdrowie:

Detronizujemy zieloną herbatę! Oto 8 zaskakujących zalet herbaty earl grey, których nie byłaś świadoma! Dlaczego kawa i alkohol to połączenie idealne? Poznaj nieznane dotąd właściwości małej czarnej Miłośniczko czosnku! Zobacz, jak skutecznie pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z ust! Poznaj 5 potraw, które skutecznie zwalczą przeziębienie i grypę! Nie unikaj tłuszczów! Poznaj 4 sygnały świadczące o tym, że twoja dieta jest w nie zbyt uboga Dokucza ci silny ból zęba? Możesz go uśmierzyć, wykorzystując domowe sztuczki Popcorn i 5 innych wartościowych źródeł węglowodanów, których nie może zabraknąć w twoim jadłospisie! Długoterminowa antykoncepcja? Tylko teraz Poznaj pierwszą na świecie markę rowerową dla kobiet! Czy coś zmotywuje cię do aktywności lepiej niż stylowy sprzęt? Planowanie antykoncepcji Poznaj 9 mitów na temat alkoholu 6 mało znanych faktów o orzechach 7 wrześniowych superproduktów Jak długo żyją plemniki? Co wiesz o atopowym zapaleniu skóry? Twój dom pęka w szwach od nadmiaru nagromadzonych przedmiotów? Możesz cierpieć na zbieractwo! Dowiedz się, w jaki sposób możesz jednocześnie pić całą noc i zachować klasę 7 zaskakujących powodów, dla których jesteś cały czas zmęczona! Cała Polska biega, biegaj i ty! Sprawdź, jak uporać się z pierwszym półmaratonem Co alergicy powinni wiedzieć o uczuleniu na zwierzęta? Poznaj ukryte siedliska alergenów w domu Sprawdź, czy masz alergię pod kontrolą Poznaj 10 powszechnych alergenów Najbardziej przydatne produkty łagodzące objawy alergii

Popularne w tym tygodniu:

Miejsca intymne do poprawki